Categoría Prebenxamín – Trofeo Instalaciones Fox

Categoría Prebenxamín - Trofeo Instalaciones Fox

FASE AUTONÓMICA

Fase grupos

Pavillón Daniel Cordido

Grupo A

Lugo Sala Acasti Reformas
Franciscanos Lugo
Concello de Begonte
EDM Concello de Curtis

Grupo B

Pinturas Colormix O Parrulo FS B
Lugo Sala Patricia Río
Os Meigallos FS
Pescados Rubén Burela

Grupo C

Concello de Guitiriz
ACD Piringalla
CP Casás
Lugo Sala Pertia

DIA HORA GRUPO PARTIDO RESULTADO
SÁBADO 29 9:00 A Lugo Sala Acasti Reformas Franciscanos Lugo 6 – 2
SÁBADO 29 9:50 A Concello de Begonte EDM Concello de Curtis 5 – 10
SÁBADO 29 10:40 B Pinturas Colormix O Parrulo FS B Lugo Sala Patricia Río 11 – 0
SÁBADO 29 11:30 B Os Meigallos FS Pescados Rubén Burela 8 – 2
SÁBADO 29 12:20 C Concello de Guitiriz ACD Piringalla 4 – 3
SÁBADO 29 13:10 C CP Casás Lugo Sala Pertia 0 – 5
SÁBADO 29 14:00 A Lugo Sala Acasti Reformas Concello de Begonte 9 – 3
SÁBADO 29 14:50 A Franciscanos Lugo EDM Concello de Curtis 2 – 6
SÁBADO 29 15:40 B Pinturas Colormix O Parrulo FS B Os Meigallos FS 3 – 0
SÁBADO 29 16:30 B Lugo Sala Patricia Río Pescados Rubén Burela 1 – 7
SÁBADO 29 17:20 C Concello de Guitiriz CP Casás 8 – 0
SÁBADO 29 18:10 C ACD Piringalla Lugo Sala Pertia 6 – 3
SÁBADO 29 19:00 A Lugo Sala Acasti Reformas EDM Concello de Curtis 2 – 3
SÁBADO 29 19:50 A Franciscanos Lugo Concello de Begonte 4 – 5
SÁBADO 29 20:40 B Pinturas Colormix O Parrulo FS B Pescados Rubén Burela 10 – 1
SÁBADO 29 21:30 B Lugo Sala Patricia Río Os Meigallos FS 1 – 7
SÁBADO 29 22:20 C Concello de Guitiriz Lugo Sala Pertia 1 – 3
SÁBADO 29 23:10 C ACD Piringalla CP Casás 10 – 0

Fase final

DIA HORA FASE PAVILLÓN PARTIDO RESULTADO
DOMINGO 30 10:00 SEMIFINAL 1 CASA DO DEPORTE 1º Grupo A

EDM CONCELLO DE CURTIS

1º Grupo B

PINTURAS COLORMIX O PARRULO B

3 – 4
DOMINGO 30 11:00 SEMIFINAL 2 CASA DO DEPORTE 1º Grupo C

CONCELLO DE GUITIRIZ

2º MELLOR

OS MEIGALLOS

6 – 10
DOMINGO 30 15:30 FINAL PALACIO MUNICIPAL Ganador SEMIFINAL 1

PINTURAS COLORMIX O PARRULO B

Ganador SEMIFINAL 2

OS MEIGALLOS

2 – 1

Ceremonia de Clausura e Entrega de Trofeos

Domingo 30 as 20:45 no Palacio Municipal

Instalaciones Fox
colaboradores campeonato

Un futuro hecho realidad

forma parte de nuestra familia